kõvakettad
Me oleme jutustanud teile palju mitmesugustest tehnikatest, nii väiksematest kui ka suurematest. Eriti suurt tähelepanu me oleme pööranud arvutidele. Ja sedakorda me tahaksime arvutide teemat natuke jätkata, sest on veel mõned tehnilised asjad, mida teil peaks teadma.

Oleme ju palju kuulunud sellest, kui suur tähendus on sellel, kui suur on sinu arvuti mahutavus, ehk kui palju infosid mahuks sinu arvutisse. Kindlasti, et suur tähendus on ka sellel, kui hea, võimakas ning kvaliteetne on sinu arvuti, aga just mahutavus on see parameeter, millele arvutide kasutajad tänapäeva maailmas pöörab rohkem ja rohkem tähelepanu.

Sellepärast väga kasulik asi selles mõttes on just kõvakettad. Just kõvaketas on see asi, mis aitab sind säilitada sinu arvutisse võimalikult palju infosid.

Te kindlasti olete juba enne kuulunud, et on selline arvutidea seotud firma Dell. Seakorda mee vaadleme just seda, milline on Dell firma pakkumus ehk millised kõvakettad on selle firma pakkumises.

Kindlasti, et kõige olulisem asi on mahutavus, ja selles mõttes kõik on korras, sest valik on lai. Sul on võimalik valida, milline mahutavus on sinu huvides, kas 1000 GB, 2000 GB, või isegi 3000 GB. Järelikult seega kokku on kolm variantit, aga peab tõdema ka seda, et sellised mahutavuste erinevused on üsna tuntavad. Sellepärast peaks ju enne teadma, missugune mahutavus on sinu huvides. Võib olla, et parem on osta suuremat, sest sa juba ei tea, kui suur mahutavus sul kunagi võib olla vajalik.

Kui näeme seda, kui suured on mahutavuste erinevused, siis meil kindlasti tekkib huvi teada milline on hinnavahemik. Interneti kaupluses 1a.ee hinnavahemik praegusel hetkel on umbes 300 eurot. See tähendab seda, et kõige odavamad kõvakettad maksavad umbes 200 eurot, aga on ka sellised, mis maksab umbes 500 eurot. Me juba saame aru, et hind kindlasti oleneb sellest, kui suur on mahutavus, ehk kui võimakas konkreetne kõvakettas on. Tule ja vaadle ise, mis sobiks sinu vajadusele.


 
õhupuhastajad
Eelmistel kordadel me näitasime teile seda, kui kasulik kodutehnika on õhupuhastajad. Olgugi et õhupuhastajad on väike kodutehnika, siiski kasulik. Ja selles mõttes see võiks olla populaarsem ka. Sellepärast meie eesmärk alati on tutvuda inimesi jälle ja jälle uue kodutehnikaga.

Sedakorda me tahaksime lõpetada meie teemat õhupuhastajatest. Sedakorda me tahaksime jutustada teile kõige populaarsematest õhupuhastajatest ehk kuppli tüüpi õhupuhastajatest. Interneti kaupluses 1a.ee nende valik on tõesti lai, sellepärast see kindlasti on vaadlemise väärt.

Avastame seda, et kuppli tüüpi õhupuhastajatest tuleb mitmesugustest firmadest, näiteks sellistest nagu Zanussi, AEG, Electrolux ja Scanberg. See on hea moment, sest näiteks kui sul juba on sinu lemmik kodutehnika firma, siis sul on hea võimalik valida.

Kui vaatame millised on tehnilised parameetrid, siis jälle avastame et on ainult kaks variantit – 60 cm laius ja 90 cm laius. Arvame seda, et üks on väike õhupuhastajate variant, aga teine on suur õhupuhastajate variant. Järelikult seega oleks ju ainult loogiline, kui esimest variantit valiks selline inimene, kelle köök on väike, aga teine variant rohkem sobiks inimestele, kelle köök on juba suurem, ja vajadus et kodus oleks õhupuhastaja on suurem ka.

Pakkumises on kolm õhupuhastajate materjalit. Kõige sagedamini õhupuhastajad on metallist või alumiiniumist, aga on ka selline materjal nagu pestav metall. See võiks olla natuke populaarsem kui muud materjalid, aga need kõik on kvaliteetsed materjalid. Tuleb lisada ka seda, et maksimaalne võimsus on 650m3. See on tõesti palju ja selline õhupuhastaja kindlasti sobiks suurele majale ja inimestele, kelle nõudmises on kõrged.

Värvid muidugi on klassikalised – roostevabas teras või must. Tegelikult nii on ka parem, sest võiks olla raske kohaldada mini erilist värvi.

Kokkuvõtteks tuleb öelda, et selline kodutehnika kindlasti on kasulik. Kui soovime oma elu meeldivamaks teha ja tahame meie elu kodus mugavamaks teha, siis ka selline väike kodutehnika on väga oluline. Sul kindlasti peaks seda proovida!


 
külmkapid
Nii kui me oleme juba varem jutustanud teile külmkapidest, siis sedakorda me tahaksime seda ka jätkata. Tegelikult kodumasinate teema on alati väga aktuaalne, sest meil on alati tähtis, et meie kodus oleks hea ja kvaliteetne tehnika.

Me veedame väga palju aega köögis, sellepärast me teame ka seda, kui suur tähendus meie jaoks on köögi tehnikal. Kui meie köögi tehnika on uus, hea ja kvaliteetne, meil on melldivam töötada ning me tahame rohkem ja rohkem köögis olla.

Nii kui valik on väga suur ja me sageli jahmume, siis me oleme siin, et aidata sind. Valimise alati on raske, aga me teeme seda lihtsamaks ning kiiremaks.

Ja näiteks sedakorda me tahaksime teid tutvuda firma Whirlpool külmkapidega. Nende valik interneti kaupluses 1a.ee on lai, ja sellepärast võiks olla raske otsustada.

Juhul kui kõige olulisem asi on hind, siis peab ütlema, et hinnvahemik interneti kaupluses 1a.ee on tõesti suur. Praegusel hetkel see on alates 209 eurost kuni 1352 euroni. Sellepärast meil on suur huvi teada nin vaadelda millised siis need Whirlpool külmkapid on.

Hea asi, mida näeme on see, et Whirlpool pakkumises on isegi väga väikesed külmkapid. See tähendab seda, et Whirlpool külmkapide pakkumus oleks väga ideaalne variant juhul, kui sinu köök on väike ja sinu huvides on väike külmkapp ka.

Oleme avastanud seda, et Whirlpool kodumasinate pakkumus on soodne ning hea, sellepärast vaadleme natuke millised on tehnilised parameetrid ka.

See ei ole üllatus, et Whirlpool külmkapid on ainult kõrgema energiaklassiga. Kõrge kvaliteediga külmkapid on ilusad disainilises mõttes ka, sest on nii valge, kui ka hõbedane ja nii nimetatud roostevaba teras värv ka. Pakkumises on mitmesugused kõrgusest, alates ainult 85 cm kuni peaaegu 2 m.

Jahekambri maht on alates 115 l kuni 335 l, aga sügavkülma maht on alates 40 kuni 185 l.

Järelikult seega võime näha, et valik on ainult meie käes, ja loodame et nüüd oleme teinud seda lihtsamaks. 


 
LG telefonid
Tänapäeva maailmas jahmuda mobili telefonide valikus ning maailmas on väga lihtne. Valik on nii lai ja firmad on nii populaarsed, et on väga raske otstustada, milline telefon sobiks sinu maitsele kõige paremini, eriti kui sa just praegusel hetkel mõtled uue mobiiltelefoni ostmise peale. Sellepärast meie eesmärk on aidata sind sellest aru saada ning valida.

Näiteks sedakorda tahaksime sind tutvuda LG mobili telefonidega. Kui sa saad teada millised nad on, siis võib olla sa otsustad, et just LG firma mobiiltelefon oleks kõige parem valik sinu maitsele.

LG telefonide valik interneti kaupluses 1a.ee ei ole väga lai, aga vaatamata sellele, see on soodne. Interneti kaupluses 1a.ee sul on võimalik osta uut ja moodsat LG mobiiltelefonit ainult alates 77 eurost. LG mobiiltelefonid on puutetundlikud ka, see on asi, mis meile nii väga meeldib. LG telefonid on Android operatsioonsüsteemiga, järelikult seega me näeme, kui populaarne, ja see tähendab, et kvaliteetne ka on operatsioonsüsteem Android. LG telefonid on suure ekraaniga, isegi 4.7’’ suurega. See kindlasti teeb telefoni kasutamist palju mugavamaks ning lihtsamaks ja meeldivamaks. Kui tahad teada, kui palju infosid mahuks LG telefonisse, siis selle telefoni mälu kõige sagedamini on 4 GB. See on üsna populaarne mahutavus telefonides.

Hea parameeter, millele kindlasti peaks pöörama tähelepanu on standardaku kõneaeg, see tähendab seda, et LG telefon on väga sobilik inimestele, kellele meeldib palju ning kaua rääkida. LG telefonide standardaku kõneaeg on isegi 15 tundi.

LG telefonit paremaks teeb ka see moment, et on üsna hea kaamera, see on isegi 8 Mpix. 8 Mpix on üsna hea kaamera variant telefonideks.

Muidugi, et LG telefonid on juhtmevaba internetiga. Suur ja lai ekraan on eriti sobilik töötamisele ning surfamisele internetis ka.

Kokkuvõtteks tuleb öelda, et LG telefon on tõesti moodne ning kvaliteetne telefon, mis ilma kahtlusteta kindlasti sobiks igaühe maitsele, sest see on multifunktsionaalne ning tehnilised parameetrid on toredad.


 
sülearvutide kotid
Eelmisel korral me räägisime sellest, mida teha, kui sa tahad hoolitseda oma sülearvuti eest juhul, kui see on suur. Aga sedakorda hoopis vastupidi. Pöörame teie tähelepanu sellele, kuidas hoolitseda oma sülearvuti eest juhul, kui see on väike. Muidugi, võiks ju mõelda, et väike sülearvuti võib väga hästi funktstioneerima ka ilma kotita, aga kui meile meeldib see, et see on kaasas kantav, siis parem on valida endale ka mingit sülearvutikotit.

Muidugi, et ka sedakorda me vaadleme seda, milline on interneti kaupluse 1a.ee tore pakkumus. Esiteks ainult peab teadma, millised on sülearvutide suurused, kellele sobivad väikesed kotid.

Ütleme niimoodi, et kui oleme vaadelnud, millised on võimalikud suurused, siis kõige väiksem nendest on umbes 10’’. Jälle näeme, kui suur ja meeldiv on kotide valik. Arvutide kotide valik on suur mitte ainult värvide mõttes, aga disainilises mõttes ka. Pakkumises on mitmesugused arvutikotide tüüpid, näiteks ümbrised, käekotid ja õlakotid. Nende hulgast kindlasti igaüks saab leida endale midagi sellist, mis sobiks tema maitsele, nii naised kui ka mehed, sest disainid ja värvid on nii naiselikud, kui ka sellised, mis rohkem sobiks meestele.

Mustad ja sinised, valged ja punased, lillad ja pruunid. Värvid sobib igaühe maitsele. Seejuures peaks pöörama tähelepanu ka sellele, et on mitmsesugused arvutikotide materjalid. Näiteks samet ja neopreen, mis kindlasti väga meeldiks naistele, sest selline materjal on meeldiv ning pehme. Veel pakkumises on sellised arvutikotide materjalid nagu näiteks polüretaan ja polüester. Sellised materjalid on juba kõvad riied. Sellised arvutikotide materjalid võib olla rohkem sobiks meestele.

Kokkuvõtteks tuleb öelda, et interneti kaupluse 1a.ee pakkumus jälle teeb rõõmsaks. Mitte ainult valik, aga kindlasti hinnad ka. Praegusel hetkel hinnad on tõesti soodsad ning pakkumises on suured hinnaalandused ka. Igal juhul kui sulo n huvi arvutikotide vastu, siis interneti kauplus 1a.ee kindlasti on õige koht, kust seda saada. Arvutikott kindlasti teeb sinu arvuti kvaliteetit palju kauemaks. 


 
tahvelarvutid
Kui me juba hästi teame, siis kõige rohkem meid alati huvitab see, millest me teame kõige vähem. Muidugi, et uudised on ka arvutide maailmas, täpsemalt öeldes – tahvelarvutide maailmas. Sedakorda me tahaksime pöörata teie tähelepanu uudisele, tutvuge, uus tahvelarvuti – Archos tahvelarvuti.

Archos tahvelarvuti on uus ja moodne tahvelarvuti mis tasapisi tugevdab oma positisioone tahvelarvutide maailmas. See on tore ja multifunktsionaalne. Võite olla nõus – selle tahvelarvuti kvaliteedisse te kindlasti tahaksite olla veendunud.

Kui vaadleme interneti kaupluse 1a.ee pakkumist, siis avastame, et praegusel hetkel kõik Archos tahvelarvutid on ainult Andriod operatsioonsüsteemiga. Ekraanide suurused on üsna meeldivad ka. Isegi kõige väiksem Archos tahvelarvuti ekraan on 17.78 cm suur. Aga muidugi, kui sinu huvides on suurem ja laiem ekraan, siis sul on võimalus osta ja kasutada tahvelarvutit isegi 25.4 suure ekraaniga.

Värvide resolutsioon on rahuldav ka. Alates 800x480, kuni isegi 1280x800. Järelikult seega võime öelda, et Archos tahvelarvuti sobiks hästi nii filme kui ka videote vaatamisele.

Järgmine tehniline parameeter, millele me võime pöörata tähelepanu võiks olla operatiivmälu. Näeme, et on ainult üks operatiivmälu variantit – suurus mis on 1 GB. Aga sisseehitatud mälu on isegi 16 GB suur.

Muidugi et Archos tahvelarvutides on wi fi ka. See juba on asi, milleta me enam ei saa meie elu kujutleda ette.

Eriti tore tehniline paremeeter, millele ilma kahtlusteta peaks pöörama tähelepanu on Archos tahvelarvutide aku tööaeg. See on lihtsalt fantastiline – kestab isegi kuni 40 tundi! Kas isegi võiks olla veel parem tahvelarvutide variant mis sobiks igale maitsele? See on isegi rohkem kui üks päeva.

Ja viimane asi, millele me võiksime tähelepanu pöörata võiks olla hind. Hinnad on erinevad, aga hinnavahemik on üsna pisike. Praegusel hetkel Archos tahvelarvutid interneti kaupluses on soodsa hinnaga – maksab alates 78 eurost kuni 269 euroni.

See on soodne ja hea hind ja ka sina kindlasti võid proovida seda uut ja moodsat tahvelarvutit – Archos tahvelarvutit.  Author

  I am working with electronic devices for 6 years now, my reviews will be helpful to anyone!

  Archives

  No Archives

  Categories

  All